Gençlik Aşısı Nedir?

Gençlik Aşısı Nedir?

GENÇLİK AŞISI

GENÇLİK AŞISI NEDİR?

Biorevitalizasyon,Gençlik Aşısı temeli  hiyalüronik aside dayanan özel preparatların (IAL-System) mikro enjeksiyonudur. Ayrıca, bu tür enjektabllarda bir hyaluronik asit konsantrasyonu en iyi insan vücudu ile uyumlu üründür. Böylece cildimiz bu preparatı çok çabuk emer. Biorevitalizasyon yani Gençlik aşısı kendi iyileşme süreçlerimizi ve hücre yenilenmesini başlatır; Kan dolaşımını iyileştirir, cilde elastikiyet verir.

Hyaluronik asit içeren birkaç ürün var. En popüler şöyledir: Mesoheal+,Aquashine,Rejuran,Hyaron

PROSEDÜR HAKKINDA

Cildi altına madde enjekte etmek için çok ince bir iğne kullanılır. Gençlik aşısı enjekte edildikten sonra, enjeksiyon bölgesindeki deri yüzeyinde çok az şişme, kızarıklık ve papüller görülebilir. Şişlik, kızarıklık ve papüller dahil olmak üzere her türlü iz 1 veya 2 gün içinde tamamen kaybolacaktır. Prosedür genellikle 20 ila 40 dakika sürer. Tam bir tedavi süreci 3 ila 5 seanstan oluşacaktır. Seans sayısı uzamanınız  yardımıyla seçilecek ve cildinizin başlangıç ​​durumuna bağlı olacaktır. Her seans arasında 15 ila 30 gün ara verilir. Bu tür aralar, uzun süreli güçlü sonuçlar elde etmek için önemlidir.

TEDAVİ ACIYOR MU?

Hyaluronik asit oldukça yüksek bir yoğunluğa sahip bir madde olduğundan, enjekte edilirken bir miktar rahatsızlık kaçınılmazdır. Bununla birlikte, her türlü hoş olmayan duygu, anestezik jel veya gerekirse bir krem ​​yardımıyla en aza indirilir.

SONUÇLARI NELERDİR?

Gençlik Aşıları çok etkilidir, çünkü her zaman ilk prosedürden hemen sonra göreceğiniz uzun süreli sonuçlar verir. Bu prosedürün bir başka avantajı, sonucun birikmesidir. Hyaluronik asit ile üç ila dört intradermal enjeksiyon, vücudunuzdaki tüm gerekli gençleştirme işlemlerine başlayacak ve cildiniz bir dizi prosedürden 6 ay sonra bile her gün daha iyi ve daha iyi görünecektir. Gençleştirme, cildinizi korumanın ve her zaman genç görünmesine yardımcı olmanın en iyi yoludur. Aslında, gençleşmeden daha iyi yaşlanma önleyici tedbirler yoktur. Gençleştirme cildinizin doğal yenilenme süreçlerini sürdürmesine ve uzatmasına yardımcı olur, böylece cildin genç ve güzel olarak  uzun süre korumasına izin verir.

ETKİLERİ

  • Stres, güneşe maruz kalma, sigara içme veya dehidrasyon nedeniyle cildin artan kuruluk
  • Cilt yaşlanması
  • Erken cilt yaşlanmasının önlenmesi
  • Kırışıklık düzeltme
  • Yüz, boyun ve dekolte cilt sarkması
  • Orta ve lazer peeling ve plastik cerrahi için hazırlık
  • Donuk yüz cildi
  • Peeling ve rehabilitasyon sonrası

 


Copyright © 2021    Juvederm Dolgu Botox Medikal Estetik Ürünler